Vennenweg 35, GASTEL

Omschrijving

Op grond van een taxatierapport van 22 mei 2026 is de indeling als volgt:

Begane grond (volledig voorzien van vloerverwarming):
Entree/hal, met een vaste trap naar kelder, toegang tot tuin door middel van enkele deur. Deze ruimte heeft een meterkast.
Toiletruimte, voorzien van hangend toilet en fonteintje.
Woonkamer.
Open moderne luxe keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur, met o.a. inductie kookplaat, combimagnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser, toegang tot tuin door middel van schuifpui.
Bijkeuken. Deze ruimte heeft een wasmachine- en drogeraansluiting.
Moderne luxe badkamer, voorzien van inloopdouche, ligbad, hangend toilet, dubbel wastafelmeubel en handdoekradiator.
Slaapkamer 1.
Slaapkamer 2.

Souterrain:
Kelderruimte, met een vaste trap naar begane grond.
Technische ruimte. Deze ruimte heeft een opstelplaats voor een boiler, een opstelplaats voor een warmtepomp, vraag-gestuurde ventilatie en een omvormer zonnepanelen.

Extern:
Verzorgd aangelegde tuin (rondom) gelegen op het zuidwesten met achterom.
Vrijstaande stenen berging, volledig geïsoleerd.
Vrijstaande stenen enkele garage, volledig geïsoleerd.

De omschrijvingen in deze publicatie zijn indicatief. Koper kan noch aan deze omschrijving, noch aan andere in de publicatie benoemde feitelijke kenmerken enig recht ontlenen (zoals - maar niet uitsluitend: oppervlakten, inhouden en aantal ruimten ).

Kenmerken

Type registergoed
Vrijstaand
Gebruik
Bewoond/in eigen gebruik
Soort eigendom
Vol eigendom
Bouwjaar
2019
Oppervlakte wonen
193 m2
Oppervlakte perceel
544 m2
Inhoud
600 m3
Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
2
Kadastrale omschrijving
vrijstaand woonhuis met aanhorigheden, ondergrond, erf en tuin, staande en gelegen te 6028 RD Gastel, Vennenweg 35, kadastraal bekend gemeente Maarheeze, sectie G, nummers: - 1386, groot vijfhonderd zevenentwintig vierkante meter (527 m2); en - 1383, groot zeventien vierkante meter (17 m2).

Fotogalerij

Kavelinformatie

Bezichtiging

De mogelijkheid wordt onderzocht, als een en ander duidelijk is, dan wordt dat hier vermeld.

Uitleg: er zijn met de eigenaar (nog) geen afspraken over bezichtiging tot stand gekomen.

Eigenaren en bewoners van een woning die op grond van hypotheek wordt geveild, zijn wettelijk gehouden bezichtiging toe te staan.
Daar is de eigenaar door de notaris (meermaals) op gewezen. Daarbij is aangeboden dat inloopbezichtigingen worden gepland en gepubliceerd. Ook is aangeboden om bezichtiging door VDB Notarissen te laten begeleiden.

Daar is (nog) geen reactie op ontvangen.

Als een inloopbezichtiging afgesproken is, wordt die hier vermeld onder opgave van datum en tijdstip.

Zolang hier nog geen afspraken zijn weergegeven, ligt onderzoek naar de mogelijkheden van bezichtiging op de weg van gegadigden zelf. Initiatieven daartoe komen voor rekening en risico van de gegadigde.
Bijzonderheden
GEBRUIK – GEEN HUURBEDING
Deze woning wordt, voor zover bekend, op dit moment bewoond door de één van de eigenaren. Volgens de Basisregistratie Personen staan er op het adres van deze woning geen andere personen ingeschreven dan bedoelde eigenaar.
Hoewel verkoper (de bank) niet kan instaan voor de afwezigheid van gebruik door anderen dan de ingeschreven personen, heeft zij geen reden aan te nemen dat in deze woning andere personen wonen dan die daar zijn ingeschreven. Daarnaast is verkoper niet bekend met het bestaan van huurovereenkomst(en) met betrekking tot deze woning.

De verkoper heeft het huurbeding niet ingeroepen, omdat hij zich ervan vergewist heeft dat ook met instandhouding van een (zakelijke) huurovereenkomst kennelijk een voldoende opbrengst zal worden verkregen om alle hypotheekhouders die het huurbeding hebben gemaakt en dit tegenover de huurder kunnen inroepen, te voldoen. (zie nadere uitleg in artikel 2.3 bijzondere voorwaarden)

Eventuele ontruiming ten aanzien van de eigenaar en de zijnen alsook van personen die zich zonder recht of titel in het object bevinden en als zodanig niet bekend waren aan de Koper, kan in beginsel geschieden onder toepassing van de wet (art 525 lid 3 Rv). Daarvoor is dan geen rechterlijke goedkeuring vereist, alleen de grosse van de veilingakten.

NADRUKKELIJK
geldt dat bieders geacht worden volledig bekend te zijn met de inhoud van deze publicatie, waaronder begrepen de inhoud van de algemene en bijzondere voorwaarden.

Veiling informatie

Type
Executieveiling hypotheek
Status
Veiling
Dossiernummer
47138
Wijze van veilen
Hybride (zaal en internet)
Veilinglocatie
Fletcher Hotel-Restaurant Jagershorst Leende
Valkenswaardseweg 44
5595 XB Leende
Kantoor
VDB Notarissen B.V.
C.M. van Beuzekom ( T direct 085-008 39 48)
Eindhovenseweg 126
5582 HW WAALRE
F: 040 221 42 25
E: veilingen@vdbn.nl

Financieel

Inzetpremie:
1% tlv de opbrengst, alleen bij gunning en afname
Indicatie veilingkosten:
€ 6.799,00 (per 29‑10‑2026 om 14:35 uur)
Zie bijlage voor info en voorwaarden: o.a. kosten bij onderhandse executie zijn hoger (per 27‑10‑2026 om 15:31 uur)

Veiling

4 december 2026 vanaf 13:30 uur
Fletcher Hotel-Restaurant Jagershorst Leende
Valkenswaardseweg 44
5595 XB Leende
Executieveiling hypotheek
Status: Veiling
Veilingdossiernummer: 47138

Notaris

C.M. van Beuzekom ( T direct 085-008 39 48)
Eindhovenseweg 126
5582 HW WAALRE
F: 040 221 42 25

Inzetpremie

1% tlv de opbrengst, alleen bij gunning en afname

Onderhands bod

Tot en met 19 november 2026 24:00 is een onderhands bod mogelijk.

Delen

Kaart

Klik hier om de Google kaart te zien

Delen

Onderhands bod

Het is ook mogelijk om voorafgaand aan de executieveiling bij de notaris een schriftelijk bod uit te brengen. Let er goed op dat dit bod onherroepelijk en onvoorwaardelijk is. U kunt dus geen voorbehoud maken voor bijvoorbeeld de verkrijging van een financiering of voor het leegkomen van het pand. Als koper dient u zich van de spelregels te vergewissen. Wij wijzen u op de informatie over dit object en de van toepassing zijnde veilingvoorwaarden en (veiling)kosten. Indien u na het lezen van de spelregels tóch onzeker bent, schakel dan een deskundige in. Bijvoorbeeld uw makelaar. Voor het uitbrengen van uw bod voorafgaand aan de executieveiling gebruikt u het biedingformulier. Het volledig ingevuld en ondertekend formulier dient voor de bovenstaande veiling uiterlijk 19-11-2026 24:00 uur bij de notaris te zijn ingediend.

Het wordt aangeraden een deskundige in te schakelen om de veilingaankoop te begeleiden.